naturalūs saldumynai

Tikslas

Mes esame žmonės, kurie trokšta kurti sveiką ir skanų gyvenimą.

naturalus saldainiai be cukraus veganams

Vertybės:

Sveikata, sveikatingumas ir kokybė.

Misija:

Kurti skanius, sveikus desertus, kuriais žmonės galėtų mėgautis be kaltės. 

Propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir parodyti žmonėms, kad ir sveiki desertai gali būti puikaus skonio. 

Šviesti žmones apie natūralių ingredientų naudą ir paskatinti juos rinktis sveikiau.

________

Tikime, kad prabanga ir sveikata gali egzistuoti kartu. Mes kuriame rankų darbo desertus, kurie ne tik džiugins jūsų skonio receptorius, bet ir pamaitins jūsų kūną.

Mes atmetame nuostatą, kad desertai turi būti kalti malonumai. Vietoj to, mes renkamės natūralų ingredientų, tokių kaip vaisiai, riešutai ir medus, saldumą, kruopščiai atrinktų ir sumaišytų, kad sukurtume puikų skonį ir tekstūrą, patenkinančią jūsų troškimą nepakenkiant jūsų gerovei.

Mūsų desertai gaminami su meile ir pagarba gamtai. Naudojame tik geriausius, ekologiškus ir vietinės kilmės ingredientus, palaikydami ūkininkus ir gamintojus, kurie dalijasi mūsų tvarumo ir socialinės atsakomybės vertybėmis.

Mes tikime, kad valgymas turi būti džiaugsmingas potyris, todėl kuriame desertus, kurie stimuliuoja visus jūsų pojūčius – nuo mūsų desertų meniško vizualinio patrauklumo iki kvapo ir skonio, tvyrančio burnoje.

Kviečiame jungtis į pasimėgavimo ir sveikatingumo kelionę, kurioje kiekvienas kąsnelis yra gyvybės ir gamtos šventė. Médulos galite valgyti, kaip mėgstamiausią savo desertą su pasitenkinimu ir laime. Be jokio gailesčio.

„Tegul maistas būna tavo vaistas ir vaistai tavo maistas “ – Hipokratas

Kaip saldumynų mėgėjas, aš visada ieškojau to, kas galėtų patenkinti mano potraukį nepakenkiant sveikatai. Keliavau po pasaulį, tyrinėjau Lietuvos, Italijos, Prancūzijos, Egipto kulinarines tradicijas, ieškojau įkvėpimo desertui, kuris galėtų būti ir skanus, ir maistingas.

Bet kad ir kur ėjau, deserto, kurio ieškojau, neradau. Norėjau kažko, kas būtų pagaminta iš geriausių ingredientų, naudojant natūralius saldiklius, kurie nesukeltų cukraus kiekio šuolio kraujyje ar nereikalingo kaltės jausmo.

Ir tada tai mane privertė susimąstyti. Supratau, kad jei nerasiu norimo deserto, teks jį sukurti pačiam. Taigi nusprendžiau sukurti receptą, kuriame mano trokštami skoniai ir tekstūros susimaišytų su man reikalinga nauda sveikatai.

Po daugybės eksperimentų ir skonio testų pagaliau atradau tobulą ingredientų derinį: medjool datulės, medus, pekano riešutai, kakavos sviestas, kakavos milteliai ir kokoso drožlės. Šie visiškai natūralūs, ekologiški ingredientai susimaišė į skonio ir tekstūros simfoniją, sukurdami prabangų ir sveiką desertą.

Pavadinau šį kūrinį „Médulos“ – tokiu pavadinimu, kuris sukelia malonų deserto malonumą, kartu pagerbdamas datules, kurios yra šio recepto pagrindas. Kiekvienas Médulos“ gabaliukas yra su rankų darbo meile, todėl kiekvienas kąsnis yra skonio ir estetikos šedevras.

Dabar didžiuojuosi galėdamas dalintis šiuo desertu su pasauliu, suteikdamas džiaugsmo ir gerovės jo ragaujantiems. Naudodami „Médulos“ galite turėti savo desertą ir valgyti, žinodami, kad kiekvienas ingredientas buvo kruopščiai atrinktas taip, kad pamaitintų jūsų kūną ir džiugintų akių, uoslės ir skonio jusles. – Įkūrėjas Rimvydas Ardickas

naturalūs saldumynai
naturalūs saldumynai
naturalūs saldumynai
naturalūs saldumynai
naturalūs saldumynai

Médulos - Prabangus gamtos skonis