Prekių grąžinimas

Gavę užsakymą, jūs turite patikrinti siuntinį kiek įmanoma greičiau ir visada prieš pradedant naudoti prekes. Apsiperkant Medulos.com puslapyje, jūs turite teisę apsigalvoti ir grąžinti produktus, kurių jums nebereikia. Prekes galite grąžinti per 14 dienų ir tai padaryti yra labai paprasta, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu sveiki@medulos.com

Visos grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir originalioje pakuotėje, kurią gavote pristatymo metu. Nenuimkite etikečių, iki kol neįsitikinote, jog norite prekes pasilikti.

  • Gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte?

Apgailestaujame, jei per klaidą jums buvo pristatyta ne ta prekė, kurią užsisakėte. Taip nutikus, visada sieksime išspręsti šią problemą kartu su jumis ir kiek įmanoma greičiau.

Tam, kad galėtume grąžinti sumokėtą sumą ar pakeisti prekę kita, jūs turite grąžinti gautą prekę tokioje pačioje būklėje, kokioje ją gavote, per 14 dienų nuo jos gavimo dienos.

  • Gavote pažeistą ar defektą turinčią prekę?

 

Labai atsiprašome, jei gavote prekę, kuri yra pažeista ar turi defektą. Suprantame, kaip kėblu tai gali būti, todėl sieksime išspręsti šią problemą kiek įmanoma greičiau.

Jei manote, kad prekė turi defektą, susisiekite su mumis sveiki@medulos.com

Jūs turėsite pateikti mums daugiau informacijos apie įtariamą defektą ir mes patarsime, ką daryti toliau.

  • Negavote prekės?

Apgaileistaujame, jei jūs negavote savo prekės. Susisiekite su mumis ir mes visuomet sieksime kuo greičiau išspręsti šią problemą.

Tam, kad grąžintume sumokėtą sumą ar pakeistume prekę kita, jūs turite mums pranešti, jog negavote užsakytos prekės per 21 dieną nuo tos dienos, kai sulaukėte laiško, teigiančio, jog prekė buvo išsiųsta.

Tolimesni mūsų veiksmai

Visos atgautos prekės yra patikrinamos mūsų prekių grąžinimo skyriuje.

Jei turite teisę pinigų grąžinimui, tuomet grąžinsime už prekę sumokėtą sumą. Grąžinimas įprastai įvykdomas per 7 darbo dienas nuo tada, kai gausite mūsų pranešimą, jog grąžinama siunta yra gauta mūsų prekių grąžinimo skyriuje. Vėliausiai mokėjimas bus padarytas per 30 dienų.

Sumokėtą sumą grąžinsime į prekės užsakymo metu nurodytą kredito/debeto kortelę arba naudotą Paypal paskyrą.

Pakeistų prekių grąžinimas

Jei jūsų užsakyta prekė turėjo defektą ir mes ją pakeitėme kita, jūs turite teisę atšaukti šį naują savo užsakymą per 7 darbo dienas nuo pakeistos prekės gavimo dienos ir atgauti sumokėtą sumą.

Prekių grąžinimo įkainiai

Prašome atkreipti dėmesį, jog šiuo metu prekių grąžinimas yra mokamas. Jei pirkėjas apsigalvojo ir nori grąžinti prekę, kuri yra nepažeista ir tinkama naudojimui, jis turi sumokėti siuntimo išlaidas.

Mes galime padengti prekės grąžinimo mokestį tuomet, kai:

  • mes išsiuntėme jums ne tą prekę, kurią jūs užsisakėte
  • gauta prekė yra pažeista ar turi defektą