Médulos Privatumo Politika

Médulos rūpinasi Jūsų privatumu. Skirkite laiko peržiūrėti šį pranešimą, skirtą paaiškinti, kokie Jūsų asmeniniai duomenys yra surenkami, kaip jie panaudojami ir kokios yra Jūsų teisės. MB Daugiau aktyvumo („Médulos“, „mes“ arba „mus/mums“ yra asmeninių duomenų, surinktų per/ryšium su www.medulos.com ir bet kurios susijusios programėlės (puslapio), kontroliavimo įrankis.

Kokius Jūsų asmeninius duomenis mes renkame?

Mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, kai Jūs juos įvedate tiesiogiai bei Jums naudojantis Internetiniu Puslapiu. Į šią informaciją gali įeiti:

Informacija, kurią Jūs suteikiate mums naudodamiesi mūsų Internetiniu Puslapiu (pvz. jūsų vardas, kontaktiniai duomenys, lytis, atsiliepimai apie produktus ir bet kokia informacija, kuria pasidalinate savo paskyros profilyje);

Užsakymų ir apmokėjimų informacija, kai ką nors užsisakote iš mūsų ar naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu (pvz. kredito/debeto kortelės duomenys bei pristatymo informacija);

Jūsų susisiekimo su mumis įrašai (pvz. jei bendraujate su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ar susisiekiate su mumis socialinių tinklų pagalba);

Informacija, kurią įvedate dalyvaudami konkursuose ar apklausų metu;

Informacija, surinkta automatiškai, naudojant slapukus bei kitas sekimo technologijas (pvz. kuriuos puslapius peržiūrėjote ir ar paspaudėte ant vieno iš mūsų siųstų elektroninių laiškų nuorodos). Mes taip pat galime rinkti informaciją apie įrenginį, kuriuo naudojotės prieigai prie mūsų Internetinio Puslapio; ir

Kita informacija, reikalinga Internetiniam Puslapiui, pavyzdžiui, mes galime pasiekti jūsų buvimo vietą, jei duodate tam savo sutikimą.

Jei jūs apsipirkinėjate vienoje iš mūsų parduotuvių, mes galime apjungti informaciją, kurią pateikiate parduotuvėje (pvz. jei darote užsakymą ar sutinkate gauti naujienlaiškius el. paštu), su informacija, aprašyta aukščiau.

Kam mes naudojame šiuos asmeninius duomenis?

Priklausomai nuo to, kaip naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu, Jūsų susisiekimas su mumis bei Jūsų duoti leidimai, kurių dėka naudojame Jūsų asmeninius duomenis, skirti šiems tikslams:

Tam, kad įvykdytume Jūsų užsakymą ir palaikytume Jūsų internetinę paskyrą.

Tam, kad valdytume ir atsakytume į bet kokius klausimus ar nusiskundimus, pateiktus klientų aptarnavimo skyriui.

Tam, kad personalizuotume Internetinį Puslapį pagal Jus ir rodytume turinį, kuris, mūsų manymu, Jus labiausiai domina, t.y. paremtą Jūsų paskyros informacija, pirkimų istorija ir naršymo aktyvumu.

Tam, kad galėtume prižiūrėti ir tobulinti Internetinį Puslapį bei stebėti jo naudojimą.

Prekybos apžvalgai, pvz. galime susisiekti su Jumis dėl Jūsų nuomonės apie išbandytus produktus.

Tam, kad galėtume Jums siųsti prekybinius pranešimus bei rodyti tikslinę reklamą, turėdami Jūsų sutikimą ar kito pobūdžio leidimą.

Saugumui užtikrinti, kad aptiktume sukčiavimą ir galėtume apsaugoti save bei trečiąsias šalis.

Tam, kad galėtume laikytis mūsų legalių ir reguliacinių įsipareigojimų.

Mes pasikliaujame duomenų apsaugos įstatymu, kad galėtume naudoti Jūsų asmeninius duomenis:

Nes duomenų apdorojimas yra būtinas tam, kad galėtume vykdyti ar sukurti naują kontraktą su Jumis (pvz. kai padarote užsakymą, mes naudojame Jūsų asmeninius duomenis tam, kad įvykdytume apmokėjimą ir tęstume Jūsų užsakymą).

Nes gavome Jūsų leidimą (pvz. kai pateikiate užklausą, kurioje įvedate pasirenkamą informaciją savo paskyros profilyje, arba jei sutinkate gauti reklamą iš mūsų).

Nes tai yra paremta mūsų, kaip el. komercinių paslaugų tiekėjo, teisėtais interesais, kad galėtume palaikyti ir reklamuoti savo paslaugas. Mes visad siekiame suprasti daugiau apie mūsų pirkėjus tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius produktus. Mes naudojame informaciją apie Jus tam, kad pritaikytume Internetinio Puslapio vaizdą pagal Jus, padarytume jį įdomesnį ir aktualesnį, pateiktų produktų bei pasiūlymų pagalba.

Mūsų Internetinis Puslapis leidžia Jums pridėti papildomą informaciją paskyros profilyje, kaip, tarkim, informaciją apie Jūsų kūno, odos, plaukų tipą, plaukų būklę, treniruočių režimą, ištvermingumo tikslus, ūgį ir svorį. Mes elgiamės su šiais duomenimis itin atsargiai, kadangi suprantame, jog jie gali atskleisti informaciją, pavyzdžiui, apie Jūsų sveikatą ar tautybę. Jūs neprivalote dalintis šia informacija su mumis ir ji gali būti pašalinta ar pakoreguota bet kuriuo metu.

Rinkodara

Mes mėgstame komunikuoti su mūsų klientais, todėl, priklausomai nuo Jūsų rinkodaros nustatymų, mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis tam, kad galėtume išsiųsti Jums reklamines žinutes elektroniniu paštu, telefonu ar tiesiai į namus. Kai kurie pranešimai gali būti pritaikyti Jums remiantis Jūsų naršymo ir pirkimo istorija bei kita mūsų saugoma informacija apie Jus.

Jei nebenorite, kad susisiektume su Jumis reklaminiais tikslais (o gal kaip tik norėtumėte aktyvuoti šią funkciją!), Jūs galite pakeisti savo nustatymus bet kuriuo metu susisiekę su mumis (išsamesnė informacija žemiau), spustelėdami “atsisakyti prenumeratos” bet kuriame laiške, ar atnaujindami nustatymus savo paskyroje. Jei atsisakote reklamos prenumeratos, atkreipkite dėmesį, kad mes vis dar galėsime kartais su Jumis susisiekti (pvz. užsakymo ir pristatymo patvirtinimai bei informacija apie Jūsų teises).

Jūs taip pat galite matyti trečiųjų šalių reklamą mūsų Internetiniame Puslapyje bei socialiniuose tinkluose. Šie reklaminiai pranešimai gali būti pritaikyti Jums naudojant slapukus (kurie seka jūsų veiklą internete), todėl leiskite mums paruošti reklaminius pranešimus pirkėjams, apsilankiusiems mūsų Internetiniame Puslapyje). Jei matote reklaminius pranešimus socialiniuose tinkluose, taip gali būti dėl to, kad naudojamės socialinių tinklų pagalba rodyti reklamą mūsų pirkėjams ar vartotojams, artimiems pagal demografinį profilį su mūsų pirkėjais. Kai kuriais atvejais galime pasidalinti Jūsų elektroninio pašto adresu su socialiniais tinklais. Jei nebenorite matyti Jums pritaikytų reklaminių pranešimų, Jūs galite pakeisti savo slapukų ir saugos nustatymus naršyklėje ir trečiųjų šalių puslapiuose.

Su kuo mes dalinamės šiais asmeniniais duomenimis?

Mes dalinamės pirkėjų asmeniniais duomenimis su trečiomis šalimis šiais atvejais:

Su kitomis kompanijomis mūsų kompanijų grupėje, jei tai būtina Internetinio Puslapio veiklai.

Su mūsų tiekėjais bei paslaugų aprūpintojais, dirbančiais mums, pvz. apmokėjimų vykdytojais ir pristatymo kompanijomis.

Su mūsų profesionaliais teisiniais konsultantais.

Su trečiomis šalimis, įtrauktomis į sukčiavimo prevencijos bei aptikimo veiklą.

Su teisės vykdytojais ar kitais valstybiniais organais, pvz. tam, kad praneštume apie sukčiavimą ar atsakydami į teisinį užklausimą.

Susitikimo, kuriame parduodame bet kurį verslo turtą, metu, asmeniniai mūsų pirkėjų duomenys gali būti paviešinti potencialiam pirkėjui. Šiuo atveju mes atliksime pagrįstus bandymus, kad užtikrintume, jog pirkėjas bus supažindintas su šia Privatumo Politika.

Kitais atvejais, kai turime Jūsų sutikimą ar bet kokį kitą teisinį leidimą.

Saugojimas ir tolimesnis naudojimas

Mes naudojamės įvairių paslaugų tiekėjais pasaulyje, todėl Jūsų asmeniniai duomenys gali būti naudojami ir šalyse už Europos ribų, įskaitant šalis, kuriose Jūs galite turėti mažiau savo duomenų panaudojimo teisių, nei remiantis vietiniais įstatymais. Perduodami Jūsų asmeninius duomenis už Europos Ekonomikos Zonos, mes, kaip reikalauja taikytinas įstatymas, užtikriname, kad Jūsų saugumo teisės yra adekvačiai apsaugotos atitinkamomis apsaugos priemonėmis, ypač ES standartinėmis sutartinėmis sąlygomis. Susisiekite su mumis, jei norėtumėte gauti daugiau informacijos apie šias apsaugos priemones.

Mes saugosime Jūsų asmeninius duomenis taip ilgai, kiek to prireiks aukščiau išvardintais tikslais, todėl šis periodas gali keistis, priklausomai nuo Jūsų sąveikos su mumis. Pavyzdžiui, Jums apsipirkus pas mus, mes saugosime Jūsų pirkimo įrašus laikotarpį, reikalingą sąskaitų-faktūrų išrašymui, mokesčiams ir garantiniams tikslams. Mes taip pat galime saugoti įrašus apie kontaktą su Jumis (pavyzdžiui, jei išsiuntėte skundą apie produktą), kol tai būtina tam, kad apsisaugotume nuo teisinių pretenzijų. Kai nebeturime pagrindo ilgiau laikyti Jūsų informaciją, ji yra pašalinama. Atkreipkite dėmesį, kad atšaukus mūsų reklaminių pranešimų prenumeratą, mes vis dar saugosime įrašus apie Jūsų elektroninio pašto adresą tam, kad užtikrintume, jog daugiau negausite reklaminių pranešimų.

Saugumas

Šis Puslapis užtikrina, kad paliekant Puslapį duomenys būtų užšifruojami. Į šį procesą įeina informacijos ar duomenų konvertavimas į tam tikrą kodą, kad apsisaugotume nuo neleistinos prieigos. Šis Puslapis seka šį procesą ir naudoja saugius metodus, kad užtikrintų visų kreditinių ir debetinių kortelių sandorių apsaugą. Šifravimo metodai, tokie kaip SSl, yra naudojami tam, kad apsaugotų pirkėjų duomenis, keliaujančius į Puslapį ir iš jo, saugiais komunikaciniais kanalais.

Nors darome viską, ką galime, kad užtikrintume, jog asmeniniai duomenys iš mūsų Puslapio visada būtų apsaugoti, deja, negalime garantuoti informacijos, perduotos mūsų Puslapiui, saugumo ir vientisumo.

Vaikai

Mūsų Puslapis neturėtų būti pasiekiamas vaikams iki 18 metų. Savo ruožtu, nekaupiame asmeninių duomenų iš vaikų, jaunesnių nei 18 metų.

Slapukai

Mūsų Puslapis naudoja slapukus ir panašias technologijas tam, kad suteiktume Puslapiui tam tikrą funkcionalumą, suprastume ir pamatuotume jo veiksmingumą bei galėtume panaudoti tikslingą reklamą. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir kaip galite valdyti savo slapukų nustatymus, ieškokite mūsų Slapukų Politikos čia .

Jūsų teisės

Jūs turite tam tikras asmeninių duomenų apsaugos teises, įskaitant teisę prieigai, perkeliamumui, pataisymui ir užklausai dėl Jūsų asmeninių duomenų pašalinimo.

Jūs taip pat turite teisę paprieštarauti Jūsų asmeninių duomenų panaudojimui tam tikriems tikslams, įskaitant reklamos siuntimą. Jei norite detalesnės informacijos apie reklamos atsisakymą, ieškokite skilties “Rinkodara”, esančios aukščiau.

Jūs taip pat turite teisę pareikalauti mūsų ištrinti savo duomenis iš mūsų sistemos, kai nebenaudojate mūsų puslapio bei teikiamų paslaugų.

Mes laikysimės visų pageidavimų, kad panaudotume Jūsų teises atitinkamų įstatymų tvarka. Tačiau atminkite, kad šios teisės turi tam tikrų apribojimų, todėl gali būti aplinkybių, kuomet negalėsime įvykdyti Jūsų pageidavimų. Tam, kad pateiktumėte pageidavimą dėl savo asmeninių duomenų, turėtumėte susisiekti su mumis naudojant žemiau esančią informaciją. Jūs taip pat turite teisę susisiekti su vietos priežiūros institucija dėl duomenų apsaugos.

Susisiekite su mumis

Jei norite pateikti užklausą dėl bet kurio mūsų Privatumo Politikos aspekto, susisiekite su mumis šiuo būdu:

El. paštu: sveiki@medulos.com

Telefonu: +37065888769

Adresu: R. Kalantos g., 52311 Kaunas